Jdi na obsah Jdi na menu
 


8 tipů proti celulitidě

1. 3. 2008

Dopřejte si chřest

Tato vynikající zelenina dokáže přímo zázraky. S nehezkými hrbolky zatočí díky tomu, že posiluje žíly a vlásečnice. Navíc má i pročišťující účinky - napomáhá vyplavovat toxiny.


Zvolte správnou antikoncepci

Mnoho z nás má dojem, že trpí celulitidou, ale přitom může jít jen o zadrženou vodu v těle, což může způsobit i antikoncepce. Dnes už ale existují takové, které tomu zabraňují.

Hodně obilnin

Ovesná kaše, bohatá na vlákninu, je skvělý začátek dne, ale pokud jde o válku s celulitidou, zůstává naprostou jedničkou ječmen. Přidávejte ho do polévky nebo do salátů. Napomáhá totiž tělu zpracovávat tuky a cholesterol.

Mlsejte oříšky

Místo toho, abyste sáhly po čokoládě, je daleko rozumnější pochutnat si na hrstce vlašských ořechů nebo mandlí, které jsou bohaté na esenciální mastné kyseliny, a navíc pomáhají obnovovat kožní tkáň.

Vsad'te na bílou ředkev

Všimli jste si, že jen minimum Japonek musí řešit celulitidu? Jejich jídla totiž obsahují hodně bílé ředkve, která eliminuje nadbytečný tuk!

Jezte hodně špenátu

Už Pepek námořník říkal, že špenát je zdravý. Jeho zelené listy jsou totiž přímo nabité lecitinem, který obnovuje pružnost pokožky a uhlazuje její povrch. Tahle pochoutka je skvělá do salátu nebo i jako příloha!

Zelený čaj místo kávy

Začínáte den hrnkem kávy? Ale ta vaši pomerančovou kůži jen zhorší! Produkuje totiž toxiny, které se usazují v tukových tkáních, a brání tak cirkulaci. Raději si proto dejte zdravý zelený čaj, který je bohatý na antioxidanty!

Srkejte horkou vodu s citronem

Pokud fandíte detoxu, dopřejte si na začátku dne skvělý nápoj proti celulitidě - horkou vodou s čerstvou citronovou šťávou. Tento drink vám toxiny způsobující nevzhledné hrbolky z těla doslova vyžene! A navíc vás krásně probudí!

www.andilek-th.blog.cz


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář